Deluxe villa – Villa Kudu B30

We beschikken over twee luxe villa’s voor exclusief gebruik: een Deluxe Villa B30 (voor 8 gasten, 3 tweepersoonskamers en 1 kamer met twee eenpersoonsbedden) en een Superior Villa B32 (voor 10 gasten, 2 tweepersoonskamers en 3 kamers met twee eenpersoonsbedden). De villa’s zijn voorzien van volledige service, airconditioning en een eigen cateringdienst – een thuis weg van huis voor uw familie en vrienden.

Elke villa is gebouwd rond een centrale, besloten binnenplaats en beschikt over een ontvangstruimte, een woonkamer en een eetkamer. Alle suites hebben een eigen terras.

Met 400 m² aan binnen- en buitenruimte biedt Villa Kudu gemakkelijk plaats aan 8 gasten, verdeeld over 3 tweepersoonskamers en 1 kamer met twee eenpersoonsbedden, allemaal met eigen badkamer. Eén kamer heeft een bad en douche, de andere alleen een douche.

Villa Kudu is opvallend ingericht om het beste van lokaal Afrikaans design en vakmanschap te laten zien, gecombineerd met meubilair in koloniale stijl in zowel de binnen- als buitenruimtes voor wonen, dineren en ontspanning. Het interieur is volledig lokaal vervaardigd.

Een privézwembad, patio en binnenplaats bieden fantastische ontspanning en verschillende mogelijkheden waar uw privékok en huishoudster uw ontbijt, lunch, high tea, cocktails en diner kunnen serveren – u kiest zelf, binnen of onder de grote Afrikaanse hemel.

Dankzij wifi in de hele villa kunnen gasten naar eigen wens in contact blijven met de buitenwereld.

Zoeken & boeken

Boek direct
Cookie instellingen